Aktuální informace

PÁTEK 12.7.

Tento týden ordinujeme běžně dle ordinačních hodin, i zastupujeme, takže se může stát, že čekací doba se mírně prodlouží. V pátek 12.7. je změna ordinační doby : 7: 00-10:00 hod. pouze pro akutně nemocné. Administrativní a neakutní záležitosti prosím vyřizujte mimo tento pátek.

PRÁZDNINY 2024

VŠEM DĚTEM I RODIČŮM PŘEJI KRÁSNÉ PRÁZDNINY BEZ NEMOCÍ A ÚRAZŮ - Naše dovolená o prázdninách: 15.7-26.7. a 19.8.-23.8. Vždy nás bude zastupovat MUDr. J. Kandrnálová.

27.6. a 28.6.2024

ČTVRTEK a PÁTEK

Ve středu ve 12 hod začínáme malovat ordinaci a čekárnu. Proto ve čtvrtek a pátek neordinujeme. Akutně nemocné děti ošetří MUDr. J. Kandrnálová ve svých ordinačních hodinách - Administrativní a neakutní věci prosím vyřizujte mimo tyto dny. V pondělí 1.7. již ordinujeme běžně.

MEDEVIO

Prosím, pokud je to možné, preferujte možnost elektronického objednání či komunikace s ordinací - kontakt v stránce Úvod - Pokud již není volný termín ten den dostupný a váš stav vyžaduje akutní ošetření, volejte do ordinace tel 577 132411, domluvíme si ošetření telefonicky, tak aby všichni byli ošetřeni. VR.

OD 1.5.2020

ZMĚNY V OČKOVÁNÍ KOJENCŮ a BATOLAT

Novou vyhláškou platnou od 1.5.2020 vstupuje v platnost novinka v očkování kojenců a batolat týkající se očkování proti meningokokům. Nově budou mít kojenci, kteří zahájí očkování do půl roku života, očkování proto meningokoku typu B ( vakcina Bexsero)zdarma. Stejně tak očkování Nimenrixem (meningokok typy A,C,Y,W) je pro děti do 2 let zdarma. Dobrá zpráva. VR.

24.03.2020

Nově nás najdete i na FB

https://m.facebook.com/106820427630238

aktuální informace stran očkování

https://www.vakcinace.eu/

UŽITEČNÝ WEB

http://www.maskoule.cz/

Základní léky na cesty-

Základní vybavení lékarničky na cesty s malými dětmi: Paralen nebo Nurofen při teplotě a od bolesti- Ophtalmo Septonex oční kapky - výtoky z očí, počínající zánět spojivek Biopron forte - při průjmu, ev. jako prevence průjmu ještě před cestou do exotických zemí Kulíšek - iontový nápoj při průjmu - nejdůležitější při průjmu ale je dieta a dostatek tekutin- PREVENCE DEHYDRATACE- Zyrtec nebo Fenistil kapky při alergické reakci Fenistil gel - po hmyzím štípnutí ev. alergické kopřivce dezinfekční prostředek na rány - peroxid, betadine.. náplasti a obimadlo léky, které pravidelně užíváte..